Hakkımızda

NLP, Hipnoz ve Hafıza Teknikleriyle


Kolay ve Hızlı İngilizce Öğrenemeyen Kalmasın


Biz Neden İddialıyız?

 • Bir konuda iddialı olmak için öncelikle o konuda kafa yormuş, emek vermiş, çalışma yapmış tecrübeli profesyoneller olmalısınız. Tıp alanında çalışıyorsanız bu alanın emekçileri olmalısınız. Mühendislik çalışıyorsanız hesap kitap yapıyor problem çözme yeteneğinizi kullanabiliyor olmalısınız.
 • Biz, eğitim alanında yıllarını sorgulayarak, araştırarak sorunları tespit edip çözme adına emek vermiş profesyonelleriz..
 • Biz, İngilizce öğretimi adına geride bıraktığı çeyrek asırda eğitim dünyasına iz bırakmış binlerce öğrenci yetiştirmiş eğitim gönüllüleriyiz.
 • Biz, her yeni yılda, yeni öğrenci gruplarıyla kendimizi yenileyen, geliştiren öğretim dünyasına yeni soluklar katan öğretmenleriz.
 • Biz, alışılmış, eskiyi kopyalayıp kendini hiç zahmete sokup araştırmayan, kendisini yenilemeyen, sorunlara kafa yormayan, rahatlık dairesinden çıkmayan öğretmenlere benzemeyiz.
 • Tek tek bütün öğrencilerimiz, bizim imzamız, referansımızdır. İşimiz bizim sevdamız, başarımız geleneğimizidir.
 • Hipnozla İngilizce Bir Dil Kursu Değildir.
 • İnsanlarımızın Bilinç düzeyinde ya da Bilinçaltı temelli öğrenme sorunlarını analiz edip Çözüm Önerilerinde Bulunan Bir Öğrenme Koçluğu Çalışmasıdır.

Öğretim Elemanlarımız:

 • Biz İngilizce Öğretimi Eğitimini Almış Öğretmenleriz.
 • Türk ve Yabancı Uygulama Ekiplerimiz Gücümüze Güç katar.
 • Uzaktan Öğretim, Yüz Yüze Öğretim, Karma Sistem Konusunda Uzmanız, Yüksek Lisans Eğitimi ve Sertifikalarımız Var.
 • 2010 Avrupa Dil Ödülü alan Öğretim  Malzemelerini biz hazırladık ve her yıl üzerine yeni harika şeyler koyduk.
 • Cambridge University (CELTA) Sertifikasıyla Kalitemizi Onayladı. Dünyanın birçok okulunda Öğretmenlik yapabiliriz.
 • İnsanı, Öğrenmeyi çalıştık ve Materyal Geliştirdik. Bunun için NLP, Hipnoz ve Hafıza Teknikleri gibi çağdaş yöntemleri çalıştık.
 • İnsanı anlamak ve Öğrenme Sorunlarını çözmek için Bilişsel Davranışcı Terapi, Hipnoterapi, NLP, Hafıza Teknikleri gibi alanlarda İnsan odaklı bilimsel çalışmalar yaptık.
 • İngilizce Kelime Öğretimi için mobil uygulamalar geliştirdik.
 • Tek tek bütün öğrencilerimizi öğrenme sorunları adına tahlil ederiz. Muhtemel biyolojik ya da psikolojik sorunları tespit eder, çözüm için çalışma yaparız. Sonra ihtiyaç olan dil öğretimini en kısa zamanda en yüksek motivasyonla gerçekleşiririz.
 • Gerçek dil ihtiyaçları için, etkin, faydalı dil hedefleri tespit eder asla havanda su dövmeyiz.
 • Öğrencimizi aylarca meşgul etmez sonuca en kısa zamanda varmak isteriz.
 • Sizi de bekleriz.
 • İngilizce Özelinde Öğrenme Sistemine Katkılarımız Milletimize Armağan Olsun.

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Doktorum yabancı dil dışında öğrenmekle ilgili korkum ve başarısız olacağımı düşündüğüm başka bir konu olmadı uzun yıllardır.. Bu korkumuda sevgili Ahmet hocam sayesinde gerçekten bir abi ilgisiyle aştım ve öğrenebileceğimi gördüm.. Emek ve doğru anlatım tekniği ile kendi adıma çok faydalı oldu.. 🙏 Denemelisiniz…

Serkan Mola

Kalp Damar Cerrahı - 11.03.2019

Yıllarca orta seviye bir İngilizce ile idare etmiş olsam da artık kariyerim için bu dili geliştirmeye mecbur kaldım ve Ahmet UÇAR hocamızla irtibata geçtim. Çok önemli konuları uzaktan eğitim sağlayarak kısa zamanda, pratik bir şekilde ve akıcı bir dille anlattığı için ona bir kez daha teşekkür eder ve bu dili öğrenmek isteyenlere Ahmet hocayla tanışmalarını tavsiye ederim.

Ayşe Çelik

Endüstri Mühendisi, Yüksek Lisans Öğrencisi - 11.03.2019

Merhabalar,

Ahmet Hocanın öğretim metodolojisi, öğrenci iletişim ve ilişkileri, esnek zaman yönetimi, esnek ders yapma yöntemi, eğitim materyalleri, ders takip ve değerlendirme süreçleri, zengin ve verimli bir uygulama süreçlerini başarılı bulduğumu belirtmek isterim,

Hipnoz konusuna gelecek olursak dersi daha dikkatli dinlememiz ve o anda başka bir şey düşünmememiz adına çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim.

Sefa ESEN

Yönetim Danışmanı

Bir kamu kuruluşunda yöneticilik yapıyorum, uzun bir süredir ingilizce öğrenmeye çalışmıştım maalesef olmamıştı. Ahmet hocamla tanışıncaya kadar. Emeğine yüreğine sağlık, bir kaç derste kendi deyimiyle ingilizcenin babası dediği (Clause) bağlı cümle yapılarını öğretti. Zarfların ne kadar önemli olduğunu, en az sıfat ve isimler kadar belirleyici olduğunu, sayılarca zaman değil, üç zaman olduğunu ancak diğerlerinin olaya bakış açısı (aspect) olduğunu Ahmet hocamdan öğrendim. Detaylara hiç boğmadı oldukça yalın sade ve ağır konuları net şekilde öğretti. Bu arada pratik te yapıyoruz. Kesinlikle öneririm hiç ama hiç pişman olmazsınız. Ücret ise Ahmet hocamın affına sığınarak yazmak istiyorum, öyle piyasadakiler gibi uçuk kaçık fiyatlarda değil hakkını fazlasıyla veriyor, inanın siz kendinizi borçlu hissedeceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Durmak yok biz devam ediyoruz ….

İbrahim Teksögüt

Noter başkatibi

Bu zamana kadar bizlere gösterilen ezbere sistemden çok daha farklı ve sistematik .. öğrenmeyi öğrendik ..teşekkürler AHMET UÇAR

Büşra Sözer

İç Mimar

HERKESE ÖNERİYORUM
Mesleğimde ingilizcenin çok büyük bir önemi var özellikle makaleleri çevirmek,anlayabilmek için.Ama yıllarca ingilizceyi öğrenemedik.Ahmet hoca ile derslerimizden sonra İngilizce konuşabilmek,yazabilmek,anlayabilmek artık zor değil.Derslerde konu anlatımı,motivasyonu çok iyi. Ve bu site sayesinde evimizden çok rahat eğitim alabiliyoruz.Herkese öneriyorum.Teşekkürler Ahmet Uçar.

Şerife Nur Sözer

Diyetisyen

Hedefe yönelik seviyeye göre planlanan dersler gayet başarılı, sitede olan makaleler derste verilen egzersizler akademik hayata hazırlar nitelikte, özellikle Ahmet hocama emekleri için teşekkür ediyorum.

Sümeyra Nurdan

Hemşire, Yüksek Lisans Öğrencisi - 01.02.2019

Yıllarca İngilizce eğitimi almış üstüne hazırlık okumuş biri olarak şunları söyleyebilirim ki Ahmet Uçar hoca ile tanışıncaya kadar İngilizce öğrenmemişim ayrıca sistemleri kusursuz her şey için sağolun 🙂

Sami Handemir

Psikoloji Lisans Öğrencisi

Merhabalar,

Öncelikle Ahmet UÇAR hocamızın gitmiş olduğu yol ve öğretme şekli tarafımca çok beğenilmiştir,

Hipnoz olarak öğrenme konusunda ise tüm dikkatimi derse vermem ve başka hiçbir şey düşünmemiş olmam göz önünde bulundurulunca gayet başarılı bir teknik olduğunu düşünmekteyim,

İyi çalışmalar dilerim…

Bilal EGE

Endüstri Mühendisi / Yönetim Danışmanı